Заходи до 135-річчя заснування Косівської мистецької школи

Заходи до 135-річчя заснування Косівської мистецької школи

У контексті святкування 135-річчя навчального закладу та з метою популяризації народного мистецтва Косівщини, КІПДМ ЛНАМ планує провести наступні заходи:
1. Науково-практична конференція та урочиста академія «135 років Косівської мистецької школи: від народного до професійного».
2. Випуск міжнародного «Вісника», спільного з академією Іґнатіум, м. Краків, та Львівською національною академією мистецтв.
3. Виставки дипломних та творчих робіт викладачів у містах Київ, Галич, Косів, Коломия (музей Бойківщини, музей Й. Кобринського й ін.).
4. Персональні виставки викладачів та студентів, присвячені 135-річчю Косівської мистецької школи.
5. Всеукраїнський конкурс молодих модельєрів «Водограй» (роботи конкурсантів демонструються на щорічному фестивалі автентичного одягу «Лудиннє» в Косові).
6. Реґіональний ковальський фестиваль (роботи, виконані учасниками фестивалю, можуть бути використані для оформлення рекреаційних зон
м. Косова).
7. Реґіональний пленер живописців (роботи учасників пленеру можуть бути власністю міста).
8. Фестиваль майстрів народних художніх промислів «Гуцульщина – перлина народного мистецтва» (захід популяризує автентичні ремесла, що розвиваються на Косівщині та є привабливими для підприємців і туристів).
9. Видання книги про Косівський інститут прикладного та декоративного мистецтва – унікальний навчальний заклад на Прикарпатті (книга презентуватиме наукові, творчі та методичні здобутки плеяди художників-педагогів Косівської мистецької школи). Запрошуємо до формування даного видання випускників інституту.
10. Спрямування дипломного проектування на висвітлення історії Косівської мистецької школи.

ПРО  УЧИЛИЩЕ
СТУДЕНСЬКЕ ЖИТТЯ