День відкритих дверей


 6 квітня 2017 року Косівський інститут та училище прикладного та декоративного мистецтва ЛНАМ широко відкрили двері абітурієнтам, гостям та всім небайдужим, хто цікавиться і займається прекрасним.


Близько 200 поціновувачів прекрасного відвідали наш навчальний заклад − це і майбутні студенти, їхні батьки та вчителі художніх шкіл, які мали чудову нагоду побачити експозиції дипломних та курсових робіт різних жанрів декоративно-прикладного, образотворчого мистецтва та дизайну, ознайомитися з навчальним процесом та специфікою відділів та кафедр. Надзвичайно приємно, що відвідали інститут та училище не лише гості з різних куточків нашої області, а й з Хмельницької, Тернопільської та Львівської. Окрасою свята став показ моделей дизайнерського одягу дипломних робіт студентів інституту та училища та фотовиставка «Творець» студентів ІV курсу графічного дизайну.

          Впевнено можна стверджувати, що Косівський інститут та училище прикладного та декоративного мистецтва ЛНАМ є скарбницею гуцульського мистецтва. Діяльність навчальних закладів базується на відродженні та розвитку народних ремесел Гуцульщини, творчому процесі на засадах давньої мистецької традиції.

         Маємо глибоке переконання, що юні таланти будуть розвивати справу цілої плеяди видатних майстрів і наше унікальне гуцульське мистецтво буде гідно представлене не лише на теренах нашої держави, а й поза її межами.

Окремо дякуємо за фото Коломийській дитячій художня школі імені Я.Пстрака


 

ПРО  УЧИЛИЩЕ
СТУДЕНСЬКЕ ЖИТТЯ