На сайті 16 гостей та відсутні користувачі

Відділ художнього розпису


Відкриття циклу художнього розпису мало на меті відродження традиційних технік народного розпису. Сьогодні навчальний процес охоплює вивчення більше 10 технік станкового та монументального живопису: темпрний та писанковий розпис, сграфіто, іконопис (ікона на склі), фреска, мозаїка, вітраж, енкаустика, батик тощо.

   Упроцесі навчання студенти отримують грунтовну підготовку зі спеціальних дисциплін: рисунку, живопису, композиції, роботи в матеріалі проектної графіки, кольорознавства, ліпки. Вивчають гуманітарні й мистецтвознавчі дисципліни, опановують методи й засоби проектування та виконання в матеріалі декоративних композицій для інтер'єрів та екстер'єрів громадських, культових і житлових споруд.

     У дипломних роботах студентів циклу художнього розпису виразно простежується творче використання традицій народного мистецтва Гуцульщини, що вигідно вирізняє їх художньо-стильову спрямованість та знаходить своє якісно нове продовження. Пошуки нового стилю на теренах спадщини предків - це та особливість, що характеризує наймолодшу спеціалізацію в училищі.


 

ПРО  УЧИЛИЩЕ
СТУДЕНСЬКЕ ЖИТТЯ
 

RSS

Log in