Студенту

Система виховної роботи

  • Hits: 935

Система виховної роботи

У вихованні органічно зливається суспільне й інтимне.У цьому злитті, на мій погляд, і

полягає гармонія людського щастя...

Тільки разом з батьками, спільними зусиллями,

вчителі можуть дати дітям велике людське щастя.

В.О. Сухомлинський

Важливе місце в процесі формування особистості майбутнього молодшого спеціаліста, художника-виконавця має не тільки високий рівень фахової освіти, але й виховання гармонійно розвиненої, високоосвіченої, соціально активної, національно свідомої людини, для якої характерні глибока громадянська відповідальність, високі духовні якості.

Вирішення завдань виховної роботи здійснюється за напрямками:

- громадянське виховання;

- родинно-сімейне виховання;

- військово-патріотичне виховання;

- трудове виховання;

- художньо-естетичне виховання;

- моральне виховання;

- екологічне виховання;

- формування здорового способу життя;

- превентивне виховання;

- сприяння творчому розвитку особистості

У навчальному закладі створено належні умови для забезпечення зайнятості студентів у вільний від занять час, розвитку їх інтересів, нахилів та здібностей. Гуртковою роботою охоплено 60% студентів. В училищі діє 3 гуртки - вокальний, духовий оркестр, драматичний гурток. Подібна діяльність студентів допомагає їм розкрити власні таланти та здібності, можливість показати себе у різних художніх амплуа, підвищити духовну культуру, познайомитися з національним багатством рідного краю.

Студенти училища під управлінням керівників гуртків та спортивних секцій постійно беруть участь у обласних заходах художньої самодіяльності, спортивних змаганнях. Неодноразово училищні команди займали призові місця у районних спортивних та обласних змаганнях. Зокрема, 21 листопада 2013 року збірна команда дівчат із КУПДМ ЛНАМ зайняла друге місце в обласних зональних змаганнях із волейболу серед ВНЗ І-ІІ акредитації.

Якості особистості студентів формуються в праці безпосередньої участі їх у навчально-виховних заходах, що здійснюються на заняттях викладачем, майстром в/н, а в позаурочний час – вихователем, керівником гуртка (секції), батьками, громадськістю.

Організація повноцінної взаємодії педагогів і батьків є сьогодні одним з головних завдань, що стоять перед колективом КУПДМ ЛНАМ. Оцінка спілкування педагогів і батьків може вчасно звернути увагу адміністрації школи на необхідність проведення корекції, підвищення рівня професійної майстерності вчителів у співробітництві з родиною. Сучасним педагогам у стратегії співпраці з батьками необхідно передбачити проблеми, які є актуальними для окремих вікових груп студентів. Робота з батьками повинна мати випереджальний характер, готувати батьків до розуміння дітей та їхніх проблем.

Психолог допомагає в дослідженні соціального тла родини, визначенні типу родини, дає рекомендації у складанні плану роботи з кожною родиною індивідуально, проводить корекційну роботу з дітьми та їхніми батьками.

Таким чином, сучасна виховна діяльність в КУПДМ ЛНАМ, маючи чітку традиційну позицію, спрямована на розвиток творчої особистості й, слід розуміти, що без глибокого взаєморозуміння викладача і студента, без змістовної позаурочної діяльності вихователя й вихованців, не буде відбуватися повноцінного виховного процесу. І враховуючи високі показники виховної роботи, не можна не виділити ще один позитивний вплив традиційності виховної роботи в училищі: протягом багатьох років у КУПДМ ЛНАМ відсутні правопорушення серед студентів. А це означає, що обраний шлях виховної діяльності цілком правомірний та якнайбільш результативний.


 

Розклад Занять

  • Hits: 164

 

I пара 8 30 9 50
II пара 10 00 11 20
III пара 11 30 12 50
обід  12 50 13 30
IV пара 13 30 14 50
V пара 15 00 16 20
ПРО  УЧИЛИЩЕ
СТУДЕНСЬКЕ ЖИТТЯ